FESTIVAL HARRIET PARISH

Probíhá načítání...

Fragile

Vokální skupina Fragile je složená z populárních osobností, známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálový ch produkcí či TV show. Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Mimo předkapely zahraničních skupin, vystoupili také na koncertech Karla Gotta. Věnují se interpretaci známých světových rock - pop - hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá – bez hudebních nástrojů. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.

Repertoár koncertu skupiny tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Leonard Cohen, The Real Group a dalších. Mezi novinky patří s kladba Lady karneval od Karla Gotta, The Parting Glass – irská národní skladba, Get Lucky od Daft Punk, dále Fero od sk. Elán, nebo Good Old Fashion Lover Boy od sk. Queen Boy a a ranže dalších známých hitů legendární britské skupiny Queen. Proto zasáhnou š iroké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

Skupinu vede dirigent a producent Braňa Kostky, členové herečka a zpěvačka Soňa Norisová – soprano, Jana Golis – soprano, Helena Krajčiová – alto, Svetlana Rymarenko – alto, Slavo Košeck ý – tenor, Kamila Apetauer – soprano, Peter Lacho – tenor, Martin Madej – tenor, Jozef Hečko - bas.

Koncert  29. 8. je součástí Fragile CZ tour 2017. Navazuje tak na loňské úspěšné CZ tour, kdy skupina koncertovala a vystoupila ve více jak 30ti městech v nádherných prostorách státních hradů a zámků, náměstích, kostelech, kulturních domech a v divadlech.

Fragile vystoupili v pořadech Show Jana Krause v TV Prima, Snídaně s Novou, Sama doma a Dobrém ránu České televize; Koncertní tour 2013 - 2015 s projekty Hlasy v ČR a SR s legendárním Richardem Můllerem; Trojnásobní držitelé ocenění Hudební skupina roku 2013, 2014 a 2015 v diváckém hlasování ankety OTO (osobnosti televizní obrazovky); Alba Hlasy a Hlasy 2 se stala několikanásobně platinovými; Ocenění Krišťálové krídlo za Album roku 2013 od slovenského Zväzu autorov a interpretov (ZAI); Reprezent ace Slovenska na výstavě Expo 2008 v Zaragoze; Předkapela Suzanne Vega a Take 6 - desetinásobní držitelé prestižního ocenění Grammy.

Fragile

Kontakty

Zakoupením vstupenky přispějete na opravu střechy kostela sv. Václava v Žamberku.

VSTUPENKY

Festival Harriet Parish

Zámecká 422, 564 01 Žamberk
E-mail: info@festivalharriet.cz
Tel.: +420 737 383 073
www.facebook.com/festival.harriet.parish
www.festivalharriet.cz

Pořadatelé

Veřejně prospěšný nadační fond pro podporu a ochranu kultury VERITAS ET IUS.
Zakladatelka nadačního fondu: Iva Parish
Umělecký dramaturg festivalu: Petr Hostinský

Čísla účtů pro příspěvky

Číslo účtu pro příspěvky na opravu střechy kostela sv. Václava v Žamberku: 115-2723180227/0100, KB
Číslo účtu nadačního fondu: 115-2446790237/0100, KB